Fabryka Sukienek

Szycie na miarę

Jesteśmy polską marką sukien ślubnych, wieczorowych i koktajlowych. Zapraszamy Cię do naszego Atelier w Gdyni, gdzie wspólnie stworzymy suknię skrojoną na miarę Twoich marzeń. Naszą ideą jest kreowanie minimalistycznych rozwiązań z dbałością o detal i wykończenie. 

 

Szycie na miarę daje możliwość personalizacji projektu sukni poprzez dostosowanie go do sylwetki, osobowości oraz oczekiwań Kobiety, dla której jest szyta. Szeroka gama materiałów, barw i możliwość ręcznego haftowania sprawia, że każda suknia opuszczająca naszą pracownię jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

 

 

Jak umówić sie na spotkanie/przymiarki?

Aby umówić się na spotkanie w naszej pracowni należy zadzwonić pod numer telefonu lub napisać mail z propozycją terminu. Numer telefonu i adres e - mail znajdują się       w zakładce KONTAKT.

Jak wygląda proces szycia?

Proces szycia składa się zazwyczaj z 4 spotkań. Pierwsze, podczas którego ustalamy większość szczegółów wymarzonej sukni oraz zdejmujemy miarę. Następnie widzimy się podczas dwóch/trzech przymiarek. Finałem naszych spotkań jest dzień odbioru gotowej sukni. Proces szycia trwa od 3 tygodni do 4 miesięcy.